Prawy przycisk myszy na tej stronie został wyłączony

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O witrynie

Może to być dobre miejsce, aby przedstawić siebie i swoją witrynę lub wymienić zaangażowane osoby.

Sesja rodzinna

O sesji

Na sesję rodzinną zdecydować się możecie praktycznie w każdym momencie. Podczas sesji rodzinnych staramy się uchwycić Waszą naturalność, spontaniczność, radość, a przede wszystkim ogromną miłość. Cała nasza uwaga skupia się na Was jako rodzinie, na Waszej relacji i bliskości, na tym jak się bawicie, przytulacie.
Tutaj zdecydowanie królują plenery!

Rezerwacja terminu

Zazwyczaj rezerwujemy terminy na 2-4 tygodni do przodu, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie w wybraniu bardziej odległego terminu.

Rezerwacja terminu dokonuje się dopiero w momencie wpłaty zadatku oraz po podpisaniu umowy sesyjnej. Drugą część płatności należy uregulować gotówką w dniu sesji.

Po sesji

W ciągu 5 dni roboczych udostępniamy link do platformy internetowej, na której sami wybieracie które i ile zdjęć finalnie chcecie otrzymać. Zdjęcia, które tam widzicie są pomniejszone, ze znakiem wodnym oraz jeszcze przed obróbką. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 20 dni roboczych liczone od zakończenia wyboru zdjęć. Nie oddajemy wszystkich zdjęć z sesji, zdjęć bez obróbki oraz plików RAW. Istnieje natomiast możliwość dokupienia dodatkowych ujęć poza pakietem.

Ponadto możecie zamówić u nas wiele fotoproduktów takich jak: fotoalbumy, fotoksiążki, obrazy na płótnie, piance lub płycie PVC, zdjęcia na drewnie, dodatkowe odbitki i wiele innych. Należy pamiętać, że produkty te mają osobny czas realizacji. Więcej informacji znajdziecie w zakładce FOTOPRODUKTY.