Prawy przycisk myszy na tej stronie został wyłączony

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O witrynie

Może to być dobre miejsce, aby przedstawić siebie i swoją witrynę lub wymienić zaangażowane osoby.

Sesja ciążowa

O sesji

Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 7 a 8 miesiącem ciąży, kiedy to brzuszek jest już ładnie widoczny, a przyszła mama czuje się na tyle dobrze by pozować. Sesję możemy wykonać w naszym studio lub plenerze.
Zapewniamy suknie oraz spódnice do sesji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byś zabrała swoje ubrania, jeżeli chciałabyś mieć je na zdjęciach. Polecamy długie spódnice, sukienki, bluzeczki podkreślające brzuszek. Dla mam, które chciałyby bardziej sensualne zdjęcia (studio) doskonale sprawdzi się komplet pięknej bielizny oraz koronkowe narzutki. Biele, szarości, beże, wszelkiego rodzaju pastele oraz czerń są najbardziej rekomendowanymi przez nas kolorami.
Przed sesją warto zadbać o makijaż oraz fryzurę, gdyż nic tak nie dodaje kobiecie pewności siebie. Nie należy również zapominać o paznokciach, ponieważ dłonie będą widoczne na zdjęciach z brzuszkiem.

W sesji udział może wziąć Partner oraz przyszłe starsze rodzeństwo. Należy wtedy pamiętać o odpowiedniej garderobie dla nich. Proponowana kolorystyka: biel, szarości, beże, brązy, granat, butelkowa zieleń, czerń. Unikamy wszelkiego rodzaju nadruków, wyrazistych wzorów czy kontrastowych kolorów.

Rezerwacja terminu

Zazwyczaj rezerwujemy terminy na 2-4 tygodni do przodu, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie w wybraniu bardziej odległego terminu.
Rezerwacja terminu dokonuje się dopiero w momencie wpłaty zadatku oraz po podpisaniu umowy sesyjnej. Drugą część płatności należy uregulować gotówką w dniu sesji.
W przypadku Pakietu Brzuszek&Maluszek zniżka odejmowana jest od ceny sesji noworodkowej.

Po sesji

W ciągu 5 dni roboczych udostępniamy link do platformy internetowej, na której sami wybieracie które i ile zdjęć finalnie chcecie otrzymać. Zdjęcia, które tam widzicie są pomniejszone, ze znakiem wodnym oraz jeszcze przed obróbką. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi maksymalnie 20 dni roboczych liczone od zakończenia wyboru zdjęć. Nie oddajemy wszystkich zdjęć z sesji, zdjęć bez obróbki oraz plików RAW. Istnieje natomiast możliwość dokupienia dodatkowych ujęć poza pakietem.

Ponadto możecie zamówić u nas wiele fotoproduktów takich jak: fotoalbumy, fotoksiążki, obrazy na płótnie, piance lub płycie PVC, zdjęcia na drewnie, dodatkowe odbitki i wiele innych. Należy pamiętać, że produkty te mają osobny czas realizacji. Więcej informacji znajdziecie w zakładce FOTOPRODUKTY.