Prawy przycisk myszy na tej stronie został wyłączony

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O witrynie

Może to być dobre miejsce, aby przedstawić siebie i swoją witrynę lub wymienić zaangażowane osoby.

Sesja Noworodkowa

O sesji

Sesję noworodkową wykonujemy pomiędzy 5 a 14 dniem życia dziecka, ponieważ jest to okres kiedy maluszki śpią przez większość czasu głębokim snem co pozwala nam uzyskać najlepszy efekt, układając noworodka w uroczych pozach. Z każdym kolejnym dniem dziecko staje się bardziej czujne i wrażliwe, zaczyna bardziej reagować na bodźce i łatwiej się wybudza.
Jeżeli z jakichś przyczyn nie udało Wam się wykonać sesji w tym terminie, mamy dla Was alternatywę. SESJĘ NOWORODKOWĄ LIFESTYLE spokojnie możemy wykonać w pierwszym miesiącu życia dziecka. Są to swobodne, naturalne i pełne emocji ujęcia rodzinne oraz samego maluszka.

Sesje wykonujemy w naszym studio, które jest odpowiednio przygotowane by przyjąć naszych najmłodszych modeli. Zapewniamy różnorodne rekwizyty oraz akcesoria takie jak: tła, czapeczki, opaski, ubranka, kosze, misy, wiadra i wiele innych, które razem tworzą spójną kompozycję. Stylizacje są ustalane przed sesją, a ich ilość określona jest w pakiecie.
Sesja noworodkowa lifestyle wykonywana jest u Was w domu.

Nasze spotkanie, w zależności od wybranego pakietu i ilości stylizacji, może potrwać od 2 do 5 godzin. Czas ten uwzględnia przerwy na karmienie, przewijanie i ukołysanie. Tempem pracy dostosowujemy się do naszego małego modela.
Na sesję należy zabrać: zapas pieluszek i mleczka dla maleństwa oraz nawilżane chusteczki i ulubiony kocyk maluszka. Warto zabrać coś do przekąszenia dla rodziców. Do ujęć rodzinnych dla Mamy i Taty zalecamy białe/kremowe lub czarne koszulki.

Rezerwacja terminu

Na sesję noworodkową najlepiej umówić się jeszcze w ciąży. Termin wstępnie ustalamy na planowaną datę porodu, a dopiero w momencie kiedy maleństwo jest już na świecie, kontaktujecie się z nami i wybieramy finalny termin sesji. W związku z tym konieczne jest byście skontaktowali się z nami niezwłocznie po narodzinach dziecka.

Rezerwacja terminu dokonuje się dopiero w momencie wpłaty zadatku oraz po podpisaniu umowy sesyjnej. Drugą część płatności należy uregulować gotówką w dniu sesji.

Po sesji

W ciągu 5 dni roboczych udostępniamy link do platformy internetowej, na której sami wybieracie które i ile zdjęć finalnie chcecie otrzymać. Zdjęcia, które tam widzicie są pomniejszone, ze znakiem wodnym oraz jeszcze przed obróbką. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi maksymalnie 20 dni roboczych liczone od zakończenia wyboru zdjęć. Nie oddajemy wszystkich zdjęć z sesji, zdjęć bez obróbki oraz plików RAW. Istnieje natomiast możliwość dokupienia dodatkowych ujęć poza pakietem.

Ponadto możecie zamówić u nas wiele fotoproduktów takich jak: fotoalbumy, fotoksiążki, obrazy na płótnie, piance lub płycie PVC, zdjęcia na drewnie, dodatkowe odbitki i wiele innych. Należy pamiętać, że produkty te mają osobny czas realizacji. Więcej informacji znajdziecie w zakładce FOTOPRODUKTY.