Prawy przycisk myszy na tej stronie został wyłączony

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O witrynie

Może to być dobre miejsce, aby przedstawić siebie i swoją witrynę lub wymienić zaangażowane osoby.

Sesja dziecięca

O sesji

• Sesja niemowlęca 4-6 miesięcy
Kolejny etap po sesji noworodkowej, w tym wieku maluszki więcej się uśmiechają, chętnie leżą na plecach łapiąc się za nóżki oraz trzymają główkę leżąc na brzuszku.

• Sesja niemowlęca 7-11 miesięcy
Idealny okres na wykonanie sesji niemowlęcej, ponieważ mamy wtedy możliwość wykonania wielu różnorodnych ujęć. Dzieci już samodzielnie siedzą, są kontaktowe i równie chętnie leżą na brzuszku.

• Sesja roczkowa
Pierwsze urodziny Waszego dziecka to niezwykłe wydarzenie dla całej rodziny! W ofercie jest do wyboru tradycyjna sesja urodzinowa z balonami, girlandami oraz jedynką bądź sesja SMASH CAKE, na której dodatkowo jest jeszcze tort, który dziecko może posmakować, pobawić się nim, a na końcu... całkowicie zniszyć. W każdej opcji gwarantujemy sporo śmiechu. Sesja może odbyć się w naszym studio lub plenerze.

•Sesja dziecięca powyżej 12 miesięcy
Głównym celem sesji jest przede wszystkim dobra zabawa oraz uchwycenie tych emocji na zdjęciach. Zachęcamy Was do wybierania plenerów, gdyż część dzieci może się czuć tam swobodniej, jednak równie chętnie witamy Wasze szkraby na sesji w studio.

Rezerwacja terminu

Zazwyczaj rezerwujemy terminy na 2-4 tygodni do przodu, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie w wybraniu bardziej odległego terminu. Rezerwując termin sesji roczkowej (bądź innej urodzinowej) radzimy wziąć pod uwagę termin planowanego przyjęcia, tak by podczas jego trwania móc cieszyć się i dzielić z bliskimi gotowymi zdjęciami.

Rezerwacja terminu dokonuje się dopiero w momencie wpłaty zadatku oraz po podpisaniu umowy sesyjnej. Drugą część płatności należy uregulować gotówką w dniu sesji.

Po sesji

W ciągu 5 dni roboczych udostępniamy link do platformy internetowej, na której sami wybieracie które i ile zdjęć finalnie chcecie otrzymać. Zdjęcia, które tam widzicie są pomniejszone, ze znakiem wodnym oraz jeszcze przed obróbką. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 20 dni roboczych liczone od zakończenia wyboru zdjęć. Nie oddajemy wszystkich zdjęć z sesji, zdjęć bez obróbki oraz plików RAW. Istnieje natomiast możliwość dokupienia dodatkowych ujęć poza pakietem.

Ponadto możecie zamówić u nas wiele fotoproduktów takich jak: fotoalbumy, fotoksiążki, obrazy na płótnie, piance lub płycie PVC, zdjęcia na drewnie, dodatkowe odbitki i wiele innych. Należy pamiętać, że produkty te mają osobny czas realizacji. Więcej informacji znajdziecie w zakładce FOTOPRODUKTY.